DIETA ELASTYCZNA Z WYBOREM MENU! Jedz tak jak lubisz! Układaj swoje menu spośród 15 propozycji.

Catering dietetyczny Wrocław

Dieta pudełkowa z codzienną świeżą dostawą

Rukola Catering Dietetyczny wita we Wrocławiu!
Zmień swoje spojrzenie na żywienie. Odchudzanie i zdrowe odżywianie nie musi być monotonne i uciążliwe. Nasz zespół dietetyków i doświadczonych kucharzy przygotuje dla Ciebie na każdy dzień zestaw pięciu smacznych i zbilansowanych posiłków. A Ty będziesz mógł cieszyć się ich wyjątkowym smakiem oraz świetnym samopoczuciem!
 

Uważasz, że catering na diecie to zły pomysł? Nic bardziej mylnego! Jako profesjonaliści, zajmujemy się przygotowywaniem pełnowartościowych potraw, bogatych we wszystkie, niezbędne składniki odżywcze. Zbilansowana dieta pudełkowa przyrządzana jest na bazie świeżych produktów, dzięki czemu masz pewność wysokiej jakości jedzenia.

Dzięki nam, natłok obowiązków i zbyt mało czasu na przygotowywanie posiłków samodzielnie nie jest żadną wymówką. Zdrowe odżywianie jest możliwe, wystarczy wybrać odpowiedni pakiet dla siebie i codziennie cieszyć się pełnowartościowym posiłkiem dostarczanym o wyznaczonej porze.

Rukola Catering dietetyczny, dieta dostosowana do oczekiwań! 

Najlepszy fit catering to taki, który spełnia oczekiwania zamawiającego, zarówno pod względem doboru składników jak również osobistych upodobań. Upodobania żywieniowe nie są dla nas problemem, oferujemy posiłki dostosowane do indywidualnych preferencji Klientów. W naszym menu widnieje wersja klasyczna a także dieta sport, paleo, wegetariańska, bezglutenowa, bezlaktozowa i inne. Przygotowujemy również posiłki na specjalne życzenie Klienta!

Świadomi oczekiwań naszych Klientów zadbaliśmy o każdy aspekt związany zarówno z realizacją zamówienia jak również szybką i bezproblemową dostawą potraw (codziennie w godzinach porannych, między 2:00 a 9:00). Wyróżniamy się szybką dostawą cateringu dietetycznego we Wrocławiu, wprost pod drzwi Twojego domu lub firmy.

  • We Wrocławiu przyjeżdżamy do Was codziennie w godzinach porannych, między 2.00 a 9.00,
  • catering dietetyczny dostarczany jest wprost pod drzwi Twojego domu lub firmy,
  • wyróżniamy się bezpłatną dostawą,
  • nasze posiłki przygotowywane są na bazie świeżych i pełnowartościowych produktów,
  • oferujemy urozmaiconą dietę pudełkową, w naszym menu widnieją różne wersje posiłku jak np. wegetariańska, bezglutenowa, paleo, bezlaktozowa i inne,
  • o wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych możesz poinformować nas najpóźniej z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00,
  • obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości, czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!

Dzięki nam, zdrowe żywienie nie będzie wymagać od Ciebie przygotowywania potraw na własną rękę. Zdrowe posiłki trafiają wprost w Twoje ręce, bez konieczności stania w sklepowych kolejkach czy kuchni. Dieta pudełkowa Rukola to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących zdrowy styl życia i posiłki przygotowywane na bazie świeżych i pełnowartościowych składników. Nasi kucharze dbają o jak najwyższą jakość potraw, posiłki z fit cateringu przygotowywane są codziennie ze świeżych produktów wysokiej jakości.

Cena posiłków i poszczególnych pakietów podana została w zakładce cennik.

Wrocław to nie jedyny obszar naszej działalności, z największą przyjemnością zrealizujemy dla Was dostawę również na terenie Krakowa, Warszawy, Poznania, Trójmiasta i wielu innych.

Zapraszamy do realizacji zamówienia!

Sprawdź aktualne rabaty

Kontakt

Pod telefonem:
pon - pt 8:00 - 19:00
sobota 9:00 - 14:00

Godziny otwarcia biura
pon - pt 8:00 - 16:00

Biuro obsługi:
biuro@rukolacatering.pl
730 116 974

Marketing:
marketing@rukolacatering.pl
697 600 300

Dietetyk
dietetyk@rukolacatering.pl
782 900 100