Józefów - catering dietetyczny

Rukola Catering Dietetyczny wita w Józefowie!
Nie czekaj, wybierz jedną z dziewięciu diet z naszej oferty, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Nasze diety są tworzone przez doświadczonych dietetyków, a każde danie zawiera określoną liczbę składników odżywczych, co sprawia że wymagania energetyczne Twojego organizmu są spełnione. Rukola jako profesjonalna firma cateringowa zapewnia codziennie zestaw 5 smacznych posiłków, zapakowanych w hermetyczne pudełka. Ciesz się zdrowym jedzeniem, które dostarczamy pod wskazany adres.

  • W Józefowie przyjedziemy do Ciebie od poniedziałku do soboty (w soboty otrzymasz catering na cały weekend). Dostawy realizowane są w godzinach porannych, między 2.00 a 9.00
  • koszt dostawy to 5 zł za dzień
  • O wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych informuj nas z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00.
  • Jeśli pracujesz w Warszawie i chciałbyś, aby Twoja dieta pudełkowa dotarła do Twojego miejsca pracy, to nie problem! Nasz catering dietetyczny działa także na terenie Warszawy.
  • Obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!