DIETA ELASTYCZNA Z WYBOREM MENU! Jedz tak jak lubisz! Układaj swoje menu spośród 15 propozycji.

Catering dietetyczny Gdynia

Rukola Catering Dietetyczny wita w Gdyni!
Z Rukolą nie tylko zmienisz swoje spojrzenie na żywienie, ale także zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Nasz fit catering pomoże ci w utrzymaniu zdrowej zbilansowanej diety w przystępnej cenie. Koniec z chaotycznym robieniem zakupów i wydawaniem pieniędzy na produkty, które zamiast zagościć na Twoim talerzu, lądują w koszu.
 
Dieta pudełkowa oferowana przez firmę Rukola to idealne rozwiązania dla ludzi którzy chcą zadbać o siebie, ale z powodu aktywnego trybu życia, nie mają czasu na przygotowywanie zdrowego jedzenia. Każdego dnia oferujemy catering z dostawą do domu lub miejsca pracy na terenie Gdyni jak i całego trójmiasta.
 
Wybierz jedną z ośmiu naszych diet z naszego cateringu dietetycznego, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom, a my codziennie ugotujemy dla Ciebie pięć smacznych posiłków. Nasz szef kuchni oraz dietetyk zadbają o to, żeby przygotowywane potrawy były atrakcyjne, zbilansowane i zdrowe. Tak, abyś mógł cieszyć się ich wyjątkowym smakiem oraz świetnym samopoczuciem!
 
W trosce o środowisko istnieje również możliwość zamówienia posiłków w 100% ekologicznych i biodegradowalnych pudełkach. Dzięki temu nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, ale i o całe środowisko redukując ilość śmieci.
  • Przyjeżdżamy tu do Was codziennie w godzinach wieczornych, między 16.00 a 22.00
  • dostawy są bezpłatne
  • O wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych informuj nas z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00.
  • Obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości, czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!
  • Jeżeli chcesz, abyśmy dowieźli catering do Twojego miejsca pracy, możesz zamówić swoją dietę pudełkową z dostawą do pracy.

Zobacz gdzie jeszcze dostarczamy catering

Notoryczny brak czasu oraz chaotyczny styl życia sprawia, że częściej sięgamy po niezdrowe jedzenie typu fast food tylko po to, aby w biegu zaspokoić głód. Z powodu nadmiaru obowiązków oraz ciągłego rozpraszania brakuje nam czasu i motywacji na przygotowanie wartościowego posiłku w domu. Jeśli chcesz  się pozbyć tego problemu i dostawać gotowe posiłki do twojego domu, to idealny dla ciebie będzie fit-catering!

Dieta pudełkowa od Rukola to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie zdrowe i pełnowartościowe odżywianie. Dzięki nam nie musisz martwić się codziennym przygotowaniem posiłków, gdyż zrobimy to za Ciebie i dostarczymy świeże posiłki w ustalone wcześniej miejsce o odpowiedniej godzinie

Sprawdź aktualne rabaty

Kontakt

Pod telefonem:
pon - pt 8:00 - 19:00
sobota 9:00 - 14:00

Godziny otwarcia biura
pon - pt 8:00 - 16:00

Biuro obsługi:
biuro@rukolacatering.pl
730 116 974

Marketing:
marketing@rukolacatering.pl
697 600 300

Dietetyk
dietetyk@rukolacatering.pl
782 900 100