Łomianki - catering dietetyczny

Rukola Catering Dietetyczny wita w Łomiankach!
Dostępnych mamy 9 różnych programów dietetycznych. Od Ciebie zależy, którą dietę wybierzesz (zbilansowaną, paleo, sport, niski IG, bezglutenową, wege, wege z rybami, bezlaktozową, bezglutenową i bezlaktozową). Nasz dietetyk dostosuje posiłki do wymagań energetycznych Twojego organizmu, dzięki czemu będziesz czuł się lekko i zdrowo, a co za tym idzie poprawi się Twoje samopoczucie. Zalet diety pudełkowej i zdrowego odżywiania jest jeszcze więcej, choćby nawet oszczędność czasu i pieniędzy, zdrowy tryb życia, odchudzanie, itd. Nie czekaj, zamów i przekonaj się sam!

  • W Łomiankach przyjedziemy do Ciebie od poniedziałku do soboty (w soboty otrzymasz catering na cały weekend). Dostawy realizowane są w godzinach porannych, między 2.00 a 9.00
  • koszt dostawy to 5 zł za dzień
  • O wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych informuj nas z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, przed datą dostawy sprzed zmiany, do godziny 12.00.
  • Jeśli pracujesz w Warszawie i chciałbyś, aby Twoja dieta pudełkowa dotarła do Twojego miejsca pracy, to nie problem! Nasz catering dietetyczny działa także na terenie Warszawy.
  • Obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!