DIETA ELASTYCZNA Z WYBOREM MENU! Jedz tak jak lubisz! Układaj swoje menu spośród 15 propozycji.

Catering dietetyczny Sopot

Rukola Catering Dietetyczny wita w Sopocie!
Twoje nowe spojrzenie na żywienie to również Twój nowy styl życia. Od teraz odżywianie będzie wygodne i zdrowe, a Ty zyskasz tak cenny czas. Nasz współczesny tryb życia zmusza nas do ciągłego pośpiechu, spowodowanego nadmiarem czynności, które musimy wykonać w czasie doby. Idealnym rozwiązaniem, które pomoże nie tylko zaoszczędzić czas ale i pieniądze, jest dieta pudełkowa.
Musisz tylko wybrać jeden z naszych ośmiu programów cateringu dietetycznego, który nasz dietetyk dostosowuje do indywidualnych potrzeb energetycznych Twojego organizmu i obranego przez Ciebie celu dietetycznego. Zespół doświadczonych kucharzy w Rukola Catering Dietetyczny przygotuje dla Ciebie codziennie pięć pożywnych, świeżych posiłków, które dostarczą Ci wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, witaminy i mikroelementy, w odpowiednich ilościach i proporcjach.
 
Każdego dnia dostarczamy do naszych klientów dietę z bezpośrednią dostawą do domu lub biura. Nasze diety dostarczamy bezpłatnie w Sopocie jak i całym trójmieście.

Dodatkowo mogą Państwo za dopłatą skorzystać z naszych specjalnych biodegradowalnych pojemników na jedzenie. Dzięki nim zadbacie nie tylko o siebie ale też o otaczające nas środowisko.

  • Przyjeżdżamy tu do Ciebie z dostawami w godzinach między 16.00 a 22.00
  • dostawy są bezpłatne
  • O wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych informuj nas z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00.
  • Obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości, czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!
  • Jeżeli chcesz, abyśmy dowieźli catering do Twojego miejsca pracy, możesz zamówić swoją dietę pudełkową z dostawą do pracy.

Zobacz gdzie jeszcze dostarczamy catering

Dla nas najważniejszy jest zadowolenie naszych Klientów ze smacznych i zdrowych posiłków. Dbamy, aby catering dietetyczny w stu procentach spełniał oczekiwania zamawiającego. Zapewniamy szybką i terminową dostawę jedzenia (codziennie w godzinach porannych, między 16:00 a 22:00). Oferujemy dowóz posiłków w Sopocie jak i okolicy, a pyszne jedzenie otrzymujesz wprost pod drzwi firmy lub Twojego domu!

Dieta pudełkowa od Rukola, to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie zdrowe i pełnowartościowe odżywianie. Dzięki nam, nie musisz martwić się codziennym przygotowaniem posiłków, gdyż zrobimy to za Ciebie i dostarczymy w ustalone wcześniej miejsce o odpowiedniej godzinie.

Sprawdź aktualne rabaty

Kontakt

Pod telefonem:
pon - pt 8:00 - 19:00
sobota 9:00 - 14:00

Godziny otwarcia biura
pon - pt 8:00 - 16:00

Biuro obsługi:
biuro@rukolacatering.pl
730 116 974

Marketing:
marketing@rukolacatering.pl
697 600 300

Dietetyk
dietetyk@rukolacatering.pl
782 900 100