Józefosław - catering dietetyczny

Rukola Catering Dietetyczny wita w Józefosławiu!
Odpowiednio zbilansowana dieta zmienia spojrzenie na zdrowe żywienie. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wybierz jedną z dziewięciu diet (zbilansowana, paleo, sport, niski IG, bezglutenowa, wege, wege z rybami, dieta bez laktozy, bezglutenowa i bezlaktozowa), która najbardziej Ci odpowiada. Codziennie otrzymasz zbilansowane posiłki z dostawą do domu, przygotowane przez szefa kuchni i dietetyków. Postaw na jakość i wieloletnie doświadczenie. Wybierz catering Rukola.
  • W Józefosławiu przyjedziemy do Ciebie od poniedziałku do soboty (w soboty otrzymasz catering na cały weekend). Dostawy realizowane są w godzinach porannych, między 2.00 a 9.00
  • koszt dostawy to 5 zł za dzień
  • O wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych informuj nas z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00.
  • Jeśli pracujesz w Warszawie i chciałbyś, aby Twoja dieta pudełkowa dotarła do Twojego miejsca pracy, to nie problem! Nasz catering dietetyczny działa także na terenie Warszawy.
  • Obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!