Catering dietetyczny Warszawa

Dieta pudełkowa z codzienną świeżą dostawą

Rukola Catering Dietetyczny wita w Warszawie!

Każdy z nas wie, jaki jest największy problem związany z mieszkaniem w Warszawie, ciągły brak czasu! Stolica wymaga od nas szybkiego stylu życia, ciągłego ścigania się z czasem oraz przyzwyczajenia się do dużych korków na ulicy. Wszystko to sprawia, że przygotowanie własnych świeżych i zdrowych posiłków nieraz graniczy z cudem. Zdrowego odżywiania nie ułatwia również rosnąca ilość restauracji typu fast food czy jedzenia z dowozem. Jest na to jednak recepta, czyli nic innego jak dieta pudełkowa.

Nasze diety pudełkowe oferujemy na terenie całej Warszawy i okolicznych miast jak Legionowo, Pruszków, Ząbki, Piaseczno, Otwock czy Grodzisk Mazowiecki. Odpowiednio zbilansowana dieta dopasowana do Twoich potrzeb! Z Rukolą nie tylko zmienisz swoje spojrzenie na żywienie, ale także zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Koniec z chaotycznym robieniem zakupów i wydawaniem pieniędzy na produkty, które zamiast zagościć na Twoim talerzu, lądują w koszu. Dzięki nam zmniejszysz ilość jedzenia, które przetrzymujesz w lodówce. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze, ale również zmniejszy odsetek marnowanego jedzenia. Zdrowe świeże posiłki dostarczane są każdego dnia, dzięki czemu zawsze będziesz miał tyle jedzenia, ile potrzebujesz.

Wybierz jedną z dziesięciu diet z naszego cateringu dietetycznego, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom, a my codziennie ugotujemy dla Ciebie pięć smacznych zbilansowanych posiłków. Składniki, z których przygotowywane są posiłki, zostają starannie dobrane przez naszych dietetyków. Dzięki temu posiłki zawsze posiadają odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych potrzebnych w diecie.

Nasz szef kuchni oraz dietetyk zadbają o to, żeby przygotowywane potrawy były atrakcyjne, zbilansowane, smaczne i zdrowe. Tak, abyś mógł cieszyć się ich wyjątkowym smakiem oraz świetnym samopoczuciem!

 

Dieta pudełkowa Warszawa

Wybierz dietę która jak najlepiej odpowiada twoim preferencjom. Oferujemy najwyższej jakości fit catering z dowozem każdego dnia do twojego domu. Każdego tygodnia udostępniamy całe menu diety dzięki czemu wiesz co jesz! Nie czekaj i zamów dietę już dziś!

  • Przyjeżdżamy tu do Was codziennie w godzinach porannych, między 2.00 a 9.00
  • dostawa w zielonej strefie: bezpłatna
  • dostawa w żółtej strefie: 5 zł/dzień
  • dostawa w czerwonej strefie: 13 zł/dzień
  • O wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych informuj nas z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00.
  • Obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości, czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!
  • Jeżeli chcesz, abyśmy dowieźli catering do Twojego miejsca pracy, możesz zamówić swoją dietę pudełkową z dostawą do pracy.

Dostarczamy catering dietetyczny w Łodzi, Poznania, Gdańska, Warszawy i wielu innych - Zapraszamy do realizacji zamówienia!

Nasze diety

- Wybierz najlepszy catering dietetyczny dla siebie

Dla nas najważniejszy jest zadowolenie naszych Klientów ze smacznych i zdrowych posiłków. Dbamy, aby catering dietetyczny w stu procentach spełniał oczekiwania zamawiającego. Zapewniamy szybką i terminową dostawę jedzenia (codziennie w godzinach porannych, między 2:00 a 9:00). Oferujemy dowóz posiłków w Warszawie i okolicy, a pyszne jedzenie otrzymujesz wprost pod drzwi firmy lub Twojego domu! Dieta pudełkowa do Rukola Catering - zawsze pysznie i zdrowo!

Sprawdź aktualne rabaty

Kontakt

Pod telefonem:
pon - pt 8:00 - 19:00
sobota 9:00 - 14:00

Godziny otwarcia biura
pon - pt 8:00 - 16:00

Biuro obsługi:
biuro@rukolacatering.pl
730 116 974

Marketing:
marketing@rukolacatering.pl
697 600 300

Dietetyk
dietetyk@rukolacatering.pl
782 900 100

TOP