Poznań
-catering dietetyczny

Dieta pudełkowa z codzienną, świeżą dostawą

Rukola Catering Dietetyczny wita w Poznaniu!
Od 11 marca dostarczamy codziennie dietę dopasowaną do potrzeb klientów. Świeże i smaczne jedzenie z dostawą pod wskazany adres na terenie Poznania i okolicy. Od Ciebie zależy, jaką dietę wybierzesz, w naszej ofercie: Paleo, sport, wegetariańska, wegetariańska z rybami, zbilansowana dieta, bezglutenowa, bezlaktozowa, bezglutenowa i bezlaktozowa, indywidualna i dieta o niskim indeksie glikemicznym. Przekonaj się, że odchudzanie i zdrowe odżywianie nie musi być monotonne i uciążliwe, a z Cateringiem Rukola, to wręcz idealne rozwiązanie. Potrawy przygotowywane z wysokiej jakości produktów, są dostarczane zawsze na czas. 6 lat doświadczenia, zespół dietetyków i profesjonalnych kucharzy oraz zamiłowanie do zdrowego stylu życia, zagwarantują Ci zestaw smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków na każdy dzień. Nie czekaj, zamów posiłki i ciesz się wyjątkowym smakiem, świetnym samopoczuciem i pozytywną dawką energii.

Dieta pudełkowa

  • Przyjeżdżamy tu do Was codziennie w godzinach porannych, między 2.00 a 9.00
  • dostawy są bezpłatne
  • O wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych informuj nas z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00.
  • Obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości, czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!
  • Jeżeli chcesz, abyśmy dowieźli catering do Twojego miejsca pracy, możesz zamówić swoją dietę pudełkową z dostawą do pracy.

Zobacz gdzie jeszcze dostarczamy catering

TOP