Marki - catering dietetyczny

Rukola Catering Dietetyczny wita w Markach!
Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. Wybierz odpowiadający Twoim preferencjom program dietetyczny. Jeżeli potrzebujesz, nasz dietetyk pomoże dobrać odpowiednią dla Ciebie dzienną kaloryczność zestawu, w zależności od celu dietetycznego, jaki sobie obierzesz. Nasi profesjonalni kucharze każdego dnia przygotują dla Ciebie pięć pysznych posiłków, z wykorzystaniem świeżych surowców, które otrzymasz w hermetycznie zamkniętych pudełkach. A Ty możesz cieszyć się jedzeniem każdego dnia, gdzie tylko chcesz i o każdej porze.

  • W Markach przyjedziemy do Ciebie od poniedziałku do soboty (w soboty otrzymasz catering na cały weekend). Dostawy realizowane są w godzinach porannych, między 2.00 a 9.00
  • koszt dostawy to 5 zł za dzień
  • O wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych informuj nas z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00.
  • Jeśli pracujesz w Warszawie i chciałbyś, aby Twoja dieta pudełkowa dotarła do Twojego miejsca pracy, to nie problem! Nasz catering dietetyczny działa także na terenie Warszawy.
  • Obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości, czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!