DIETA ELASTYCZNA Z WYBOREM MENU! Jedz tak jak lubisz! Układaj swoje menu spośród 15 propozycji.

Catering dietetyczny Gdańsk

Rukola Catering Dietetyczny wita w Gdańsku!

Niezależnie czy Twój cel to zdrowe odżywianie, bycie fit, chęć zrzucenia kilku kilogramów, zapobieganie chorobom czy zaoszczędzenie czasu, Catering Dietetyczny Rukola ma idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zajmujemy się przygotowaniem pysznych zdrowych i smacznych posiłków z dowozem do twojego domu lub miejsca pracy. Każdego dnia w godzinach wieczornych dostarczymy fit catering pod wskazany adres.

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, zdrowie oraz trochę pieniędzy mamy dla ciebie rozwiązanie - dieta pudełkowa. Gdańsk to miasto pełne życia, przez co nie zawsze starcza czasu na przygotowanie jedzenia czy zakupy. Nasza firma oferuje smaczne, dietetyczne posiłki przygotowane pod czujnym okiem naszych kucharzy i dietetyków.

Wybierz jedną z dziesięciu diet, a nasz dietetyk dopasuje ją do Twojego zapotrzebowania i stylu życia. Dieta zostanie dostosowana do wymogów żywienia związanych z płcią, wagą, wzrostem i wiekiem. Pod uwagę zostanie wzięty również wysiłek fizyczny, sport czy wszelkiego rodzaju uczulenia lub nietolerancje.

Codziennie otrzymasz pięć wartościowych, smacznych i odpowiednio kalorycznych posiłków. Każda potrawa zapakowana jest osobno w hermetycznie zamknięte pudełko, dzięki czemu możesz cieszyć się zdrowym i świeżym jedzeniem w każdym miejscu i o każdej porze dnia.

W trosce o środowisko istnieje również możliwość zamówienia posiłków w 100% ekologicznych i biodegradowalne pudełkach. Dzięki czemu nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, ale i o całe środowisko redukując ilość śmieci.

  • Przyjeżdżamy tu do Was codziennie w godzinach wieczornych, między 16.00 a 22.00
  • dostawy są bezpłatne
  • O wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych informuj nas z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00.
  • Obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości, czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!
  • Jeżeli chcesz, abyśmy dowieźli catering do Twojego miejsca pracy, możesz zamówić swoją dietę pudełkową z dostawą do pracy.

Dostarczamy catering dietetyczny w Łodzi, Poznania, Gdańska, Warszawy i wielu innych - Zapraszamy do realizacji zamówienia!

Brak wystarczającej ilości czasu oraz chaotyczny styl życia sprawia, że częściej sięgamy po niezdrowe jedzenie tylko po to, aby w biegu zaspokoić głód. Z powodu nadmiaru obowiązków brakuje nam czasu i motywacji na przygotowanie wartościowego posiłku w domu. To właśnie w takich sytuacjach najlepiej wyręczy cię fit-catering!

Dieta pudełkowa od Rukola to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie zdrowe i pełnowartościowe odżywianie. Dzięki nam nie musisz martwić się codziennym przygotowaniem posiłków, gdyż zrobimy to za Ciebie i dostarczymy świeże posiłki w ustalone wcześniej miejsce o odpowiedniej godzinie.

Sprawdź aktualne rabaty

Kontakt

Pod telefonem:
pon - pt 8:00 - 19:00
sobota 9:00 - 14:00

Godziny otwarcia biura
pon - pt 8:00 - 16:00

Biuro obsługi:
biuro@rukolacatering.pl
730 116 974

Marketing:
marketing@rukolacatering.pl
697 600 300

Dietetyk
dietetyk@rukolacatering.pl
782 900 100