Konstancin-Jeziorna - catering dietetyczny

Rukola Catering Dietetyczny wita w Konstancinie-Jeziornie!
Z cateringiem od Rukoli zmienisz swoje spojrzenie na żywienie, a to za sprawą diety dopasowanej do Twoich potrzeb. To nie wszystko, wybierając catering dietetyczny od Rukoli, oszczędzasz również czas i pieniądze. Wybierz jedną z 9 dostępnych diet i ciesz się codziennie świeżymi i smacznymi posiłkami. Jadłospis ustalany jest przez doświadczonych dietetyków, a posiłki przygotowane przez szefów kuchni są atrakcyjne, zbilansowane i przede wszystkim zdrowe. Wybierz jedzenie przygotowane z najwyższej jakości składników!
  • W Konstancinie-Jeziornie przyjedziemy do Ciebie od poniedziałku do soboty (w soboty otrzymasz catering na cały weekend). Dostawy realizowane są w godzinach porannych, między 2.00 a 9.00
  • koszt dostawy to 5 zł za dzień
  • O wszelkich zmianach w dostawie oraz wykorzystaniu dni cateringowych informuj nas z wyprzedzeniem dwóch dni roboczych, do godziny 12.00.
  • Jeśli pracujesz w Warszawie i chciałbyś, aby Twoja dieta pudełkowa dotarła do Twojego miejsca pracy, to nie problem! Nasz catering dietetyczny działa także na terenie Warszawy.
  • Obszar na mapie jest jedynie orientacyjnym określeniem naszego zasięgu. Jeśli masz wątpliwości czy twoja miejscowość znajduje się w zasięgu dowozu - zadzwoń!