Catering dietetyczny to nie tylko jedzenie

Myślisz catering dietetyczny i spodziewasz się pudełek z jedzeniem na cały dzień. Jednak w Rukoli to nie tylko pyszne i zbilansowane posiłki. To mnóstwo dodatkowych korzyści, które po prostu ułatwią Ci życie. To rozwiązania, dzięki którym zdrowe odżywianie będzie naprawdę przyjemne i proste.

Jeśli więc zdecydowałeś się na nasz catering dietetyczny, od wybranej przez Ciebie daty i pod wskazany adres, będziesz otrzymywać zestaw 5 posiłków na każdy dzień. Jednak to nie wszystko. Catering dietetyczny to kompleksowa usługa, która powinna zdjąć Ci z głowy całość problemów związanych z odżywianiem. Nie musisz się więc zastanawiać, co kupić i ugotować, ale także, czy Twoje jedzenie jest na pewno dobrze zbilansowane albo ile przyjmujesz kalorii z każdym posiłkiem. Do tego na pewno chcesz, żeby wszystko przebiegało sprawnie i było proste do „ogarnięcia”. A jeśli nasuną Ci się w trakcie diety jakieś pytania? Na pewno chciałbyś otrzymać na nie wyczerpujące odpowiedzi.

Dlatego też cały czas pracujemy nad rozwiązaniami, które ułatwią Ci korzystanie z naszych usług. Sprawdź, czy wiesz o wszystkich składnikach naszej oferty. Może niektóre są dla Ciebie nowe, a okażą się całkiem przydatne.

Szybkie i proste składanie zamówień online z możliwością natychmiastowej płatności

Zamówienie na catering w Rukoli możesz złożyć telefonicznie lub online. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej drugiej opcji, z naszej głównej strony internetowej zostaniesz przekierowany na stronę dedykowaną naszym klientom. To nasz autorski system do zarządzania zamówieniami. Stworzysz na nim swój własny indywidualny profil, a Twoje zamówienia będą trafiały do nas w czasie rzeczywistym. Po złożeniu zamówienia będziesz mógł od razu zapłacić korzystając z płatności online ze swojego banku lub przy użyciu karty kredytowej.

Bezpośredni dostęp do profilu w naszym systemie

Kiedy już stworzysz swój profil w naszym systemie, będziesz mógł samodzielnie sprawdzać historię swoich umów, przedłużać kończące się pakiety, aktualizować swoje dane oraz samodzielnie wykluczać dni cateringowe. To niezwykle wygodne funkcjonalności, dzięki którym nie musisz pamiętać o poinformowaniu nas o koniecznych zmianach w godzinach pracy naszego biura (i zapewne też Twoich ;)) ale zrobisz to w dogodnym dla Ciebie momencie.

Kompletne informacje o każdym posiłku

Z naszej etykiety na pudełku dowiesz się kiedy, na który dzień i z jakich składników zostało przygotowane danie, ile ma kilokalorii, jaka jest w nim zawartość białka, węglowodanów i tłuszczów. Wszystko czarno na białym. Niewiele cateringów może pochwalić się takim udogodnieniem!

Specjalne ceny dla stałych klientów

Minęło pierwsze 28 dni Twojej przygody z cateringiem Rukola, a Ty chciałbyś więcej? Będzie nam niezmiernie miło, jeśli z nami zostaniesz. W podziękowaniu za Twoją lojalność zaoferujemy Ci niższą cenę dla stałych klientów w ofercie specjalnej „Zostań z nami”. Sprawdź ceny naszych diet tutaj

Wgląd w aktualne menu

W każdy poniedziałek na naszej stronie pojawia się jadłospis na nowy tydzień. Znajdziesz tam propozycje dań na każdy dzień wraz z listą składników i alergenów. Chcesz wiedzieć, co przygotowaliśmy na najbliższe dni? Kliknij tutaj

Wsparcie i porady dietetyka przez cały czas trwania umowy

Zdrowe odchudzanie to długotrwały proces. Staramy się, żeby był jak najmniej uciążliwy i jak najbardziej smaczny dla naszych klientów. Niestety gorsze chwile mogą przytrafić się każdemu. Dlatego tak ważne jest, żebyś miał do kogo zwrócić się o pomoc. Możesz skontaktować się z naszym dietetykiem telefonicznie lub umówić się na indywidualną rozmowę.

Jeśli podobają Ci się nasze rozwiązania, sprawdź, która dieta byłaby odpowiednia dla Ciebie tutaj