Troszczymy się

o każdy szczegół

Rukola to firma prowadzona przez zespół dyplomowanych dietetyków. Na pierwszym miejscu stawiamy realną troskę o zdrowie naszych klientów, przez co nie dopuszczamy żadnych kompromisów w kwestiach jakości produktów, systemu produkcji i higieny w naszym zakładzie.
Za nasz największy zysk uznajemy poprawę jakości życia klienta, dlatego zamiast oszczędzać na jakości, wolimy inwestować w zdrowy rozwój firmy i cieszyć się zaufaniem nawet tych najbardziej wymagających.

Dariusz Popławski

- właściciel Rukoli

2. Wyselekcjonowane produkty

Zaopatrujemy się u lokalnych dostawców spełniających nasze najwyższe wymagania jakościowe. Mięso i warzywa zamawiamy w miejscach, w których ich pochodzenie jest dokładnie znane.

Nie oszczędzamy na produktach spożywczych - jakość ma swoją cenę. Zamiast cukru używamy najwyższej jakości fińskiego ksylitolu, oraz miodów z pasieki. Nie korzystamy z tłuszczów utwardzonych, ani oleju palmowego, a w zamian stosujemy olej kokosowy i oliwę z oliwek. W naszym menu codziennie znajdziesz zdrowe kasze, nasiona i odżywcze orzechy. Specjalnie dla osób, które wykluczyły z diety gluten, wypiekamy własne pieczywo, a dla wszystkich naszych klientów zdrowe, dietetyczne ciasta.

3. Szczegółowe informacje

Wybór cateringu często wynika z wysokiej świadomości potrzeb swojego organizmu. Dlatego na etykietach zamieszczamy rzetelne dane odnośnie każdego posiłku. Podajemy zawartość poszczególnych makroskładników oraz informacje na temat ewentualnej obecności alergenów. Zamieszczamy kaloryczność dania oraz datę produkcji i przydatności do spożycia. Wszystko po to, aby nasi klienci byli zawsze najlepiej poinformowani.

5. Dobry kontakt

Przy kilkuset klientach w całej Polsce zachowanie indywidualnego podejścia jest już pewnym wyzwaniem.
Ale wyzwania są dla nas najlepszą częścią pracy. Od rana do wieczora jesteśmy dostępni pod telefonem żeby móc udzielić wszystkich potrzebnych informacji. Nasi klienci w awaryjnych sytuacjach mogą skorzystać z kontaktu poza godzinami pracy biura. Do tego kilku naszych pracowników stale czuwa nad skrzynką odbiorczą, żeby mieć pewność, że żadna otrzymana wiadomość nie zostanie przeoczona.

Cenisz te wartości? Sprawdź nas
- nie zawiedziesz się.

TOP