Zakupy spożywcze w Rukoli

Zamów podstawowe produkty z dostawą do domu.

W firmie, jak nasza, musimy utrzymywać pewne zapasy, aby zapewnić płynność naszych usług. W obecnej sytuacji niektórzy z różnych względów nie chcą lub nie mogą wyjść do sklepu. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom takich osób udostępniamy możliwość zakupienia podstawowych produktów spożywczych i higienicznych, które pod wskazany adres dowiezie nasz kurier. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w najważniejsze produkty, nie ruszając się z domu. Zakupy możesz zamówić z cateringiem lub zupełnie niezależnie. Zobacz co dokładnie możesz kupić.
Za zakupy zapłacisz wygodnie kartą przy odbiorze.

Dowóz*

Z cateringiem darmowy
Jeśli zamawiasz u nas catering, to zakupy spożywcze dowieziemy Ci nieodpłatnie razem z Twoją dietą.
Bez cateringu 7 zł
Jeśli chcesz po prostu zamówić produkty spożywcze, za dowóz w Trójmieście zapłacisz 7 zł.

*dowóz zakupów jedynie w Trójmieście i okolicach. Zamów do godziny 12, żeby otrzymać zakupy jeszcze tego samego dnia. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godz. 16.00-22.00. Ze względu na zmianę dostępności produktów u naszych dostawców, niektóre produkty mogą być niedostępne lub dostępne w innym rodzaju.

Skompletuj zakupy

Nasze diety

- Wybierz najlepszy catering dietetyczny dla siebie

Lubisz wiedzieć więcej?

Zapraszamy na naszego bloga!

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne

Cel:
Płeć:
Aktywność:
Niska - siedzący tryb życia, sporadyczna aktywność Średnia - min. 2 treningi / tydzień Duża - min. 4 treningi / tydzień Bardzo duża - 6 i więcej treningów / tydzień
Dzienne zapotrzebowanie:
TOP