Dietetyk poszukiwany!
Dołącz do naszego zespołu cateringu dietetycznego w Gdyni!

Może nie wiesz, że nasz Dietetyk kreuje menu dla 20 diet oraz dba o codzienne wykluczenia nawet 50 składników dla naprawdę dużego grona klientów. Jednak dzięki temu dużo się dzieje i ciągle można uczyć się nowych rzeczy, a do dyspozycji jest klimatyzowane biuro i pyszna kawa z ekspresu. No i w naszej lodówce zawsze znajdzie się coś na lunch ;)

W naszej ekipie biurowej pracuje 10 osób. Wszyscy cenimy sobie szczerość, uczciwość i odpowiedzialność. Lubimy panującą u nas przyjacielską atmosferę i to, że każdy dzień stawia przed nami nowe wyzwania.

Rukola wciąż się rozwija, a nasi Klienci są dla nas naprawdę ważni. Dlatego obecnie potrzebujemy wsparcia w dziale dietetycznym. Może to właśnie TY jesteś tą osobą, która dołączy do nas i będzie z nami realizować wizję podnoszenia standardów żywieniowych w naszym społeczeństwie. Jeżeli więc nasze wartości są dla Ciebie ważne, posiadasz już doświadczenie w pracy z cateringiem dietetycznym, pasjonuje Cię dietetyka i kulinaria, orientujesz się w aktualnych trendach dietetycznych i chcesz się rozwijać w tym kierunku, odpowiedz na nasze ogłoszenie. Czekamy!

785124000
mradtke@rukolacatering.pl

Monika - opiekuje się pracownikami i zajmuje się kontaktem z kandydatami do naszego zespołu

TOP