blog
Szybkie Zamówienie (rozwiń)
Cena: 1596 PLN
Masz Pytania?
730 116 974

Dlaczego my

ZMIENIMY TWOJE SPOJRZENIE NA ŻYWIENIE

czytaj więcej

Rukola Catering Dietetyczny powstała z pasji do dobrego i zdrowego jedzenia. Z pasji, która stała się sposobem na życie jej właścicieli oraz motywacją do promowania racjonalnego odżywiania i aktywnego stylu życia.

Stąd narodził się pomysł na stworzenie cateringu dietetycznego, który zmieni Twoje spojrzenie na żywienie.

Dla nas stosowanie diety nie oznacza tysiąca wyrzeczeń, ani ciągłego odczuwania głodu. Dieta to racjonalne i indywidualne podejście do odżywiania, które ma pomóc osiągnąć Ci Twój założony cel. Może być nim zarówno redukcja masy ciała, lepsze samopoczucie jak i zmiana stylu życia na sprzyjający utrzymaniu zdrowia.

ZADBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

czytaj więcej

Działamy zgodnie z przepisami prawa żywnościowego, w oparciu o wytyczne zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP), dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) oraz systemu HACCP. Pracownicy Rukoli są przeszkoleni i zobowiązani do stosowania tych zasad w codziennej pracy.

Do dostarczania posiłków używamy floty samochodów przystosowanych do bezpiecznego przewożenia żywności.

Regularnie jesteśmy poddawani kontroli przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Podczas kontroli inspektor przeprowadza również analizę ryzyka, przyznając punktację za każdy sprawdzany element zakładu i etap produkcyjny. Rukola regularnie otrzymuje ocenę „Ryzyko niskie”, która jest najwyższą w pełnej skali ocen.

dostarczymy ci zestaw 5 POSIŁKÓW na każdy dzień

czytaj więcej

Na każdy dzień przygotujemy dla Ciebie 5 posiłków, które dostarczą Ci niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Całodzienny zestaw będzie miał również kaloryczność dopasowaną do potrzeb energetycznych Twojego organizmu. Wszystkie dania otrzymasz w szczelnie zamkniętych pudełkach, które możesz zabrać ze sobą i cieszyć się pysznym jedzeniem gdzie tylko chcesz.

ZAPEWNIMY CI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DANIA PRZYGOTOWANE PRZEZ SPECJALISTÓW

czytaj więcej

Surowce, z których przygotujemy Twoje posiłki nie są przypadkowe. Korzystamy ze stałych, sprawdzonych dostawców, którzy codziennie zaopatrują nas w potrzebne produkty. Każda dostawa jest sprawdzana, zanim zostanie wykorzystana w kuchni. Dzięki temu możesz mieć pewność, że do Twojego dania nie trafią surowce nieświeże, po terminie przydatności czy o wątpliwej jakości.

Nasze posiłki komponowane są przez doświadczonych specjalistów w zakresie żywienia. To oni opracowują całe menu tak, aby poszczególne zestawy dostarczały Ci odpowiednią dobową ilość składników odżywczych i kalorii. Następnie profesjonalni kucharze przygotowują posiłki zgodnie z zasadami sztuki kulinarnej oraz według norm zdrowego odżywiania.

ZATROSZCZYMY SIĘ O TWOJE ZDROWIE

czytaj więcej

Z Rukolą możesz mieć pewność , że wyeliminujesz ze swojego menu cukier, tradycyjną sól, niezdrowe oleje. Zastępujemy je fińskim ksylitolem najwyższej jakości oraz miodem, solą himalajską, olejem kokosowym i oliwą z oliwek. Nie używamy konserwantów, nie stosujemy gotowych mieszanek przyprawowych ani półproduktów.

W naszej kuchni codziennie wykorzystujemy zdrowe kasze, nasiona i odżywcze orzechy.

Starannie dobieramy dostawców surowców do naszej kuchni. Szczególnie jeżeli chodzi o mięso i warzywa zamawiamy takie produkty, których pochodzenie jest nam dokładnie znane.

PODEJDZIEMY DO SPRAWY INDYWIDUALNIE

czytaj więcej

W Rukoli satysfakcja Klienta jest naszym priorytetem. Dlatego masz możliwość modyfikacji wybranej diety tak, aby jeszcze lepiej spełniała Twoje oczekiwania.

Jeżeli nie lubisz pewnych produktów lub jesteś na nie uczulony, możesz wykluczyć 3 składniki z zamówionej diety. Za taką usługę pobierzemy opłatę w kwocie 1 zł dziennie za każdy wykluczony składnik. Nie możesz wykluczyć składników, których nie da się wyeliminować z procesu przygotowywania potrawy.

Jeżeli oczekujesz większej ilości wykluczeń lub potrzebujesz diety indywidualnej, przygotowanej według określonych wytycznych, również możemy zrealizować takie zamówienie. W tej sytuacji koszt Twojej diety zostanie powiększony o dodatkową opłatę, w wysokości 30% ceny podstawowej.

ZAPEWNIMY CI BEZPŁATNĄ OPIEKĘ DIETETYKA

czytaj więcej

W ramach umowy masz możliwość korzystania z bezpłatnych porad naszego dietetyka. Jeżeli nurtują Cię jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości na temat diety, zawsze możesz zwrócić się do niego o pomoc. Kiedy zajdzie taka potrzeba może on zmienić Twój program dietetyczny lub zmodyfikować kaloryczność. A jeśli należysz do osób, którym trudniej motywować się samemu, dietetyk wesprze Cię w realizacji Twoich postanowień.

ZAOSZCZĘDZIMY TWÓJ CZAS I PIENIĄDZE

czytaj więcej

Ile razy zdarzało Ci się kupować za dużo jedzenia, które potem było wyrzucane? Z dietami Rukoli ten problem Cię nie dotyczy. Na każdy dzień otrzymasz akurat taką ilość jedzenia, jakiej naprawdę potrzebujesz. A dodatkowo zaoszczędzisz czas, który musiałbyś spędzić w kuchni na codziennym przygotowywaniu posiłków i robieniu zakupów. W zamian za to możesz spędzić go z rodziną albo wykorzystać na uprawianie aktywności fizycznej.

Gdzie działamy?
Facebook icon Instagram icon Youtube icon Opinie - catering Rukola Blog - Rukola Catering
Rukola na Facebooku
Kalkulator kaloryczności

×
Szybkie zamówienie
box1

Dieta zbilansowana

box2

Dieta wegetariańska

box2

Dieta Wegetariańska bez Ryb

Dieta bezglutenowa

Dieta Bezlaktozowa

Dieta Bezglutenowa bez Laktozy

Dieta Paleo

×
x
MENU